BAŞKAN HASAN KILCA, VATANDAŞLARLA BULUŞTU


Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Cuma Buluşmaları kapsamında Büyüksinan Mahallesi'ndeki Dolapoğlu Camii'nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Taleplerin dinlendiği ve istişarelerin yapıldığı programda Başkan Kılca, Mevlid Kandili olması dolayısıyla vatandaşlara kandil simidi ikram etti.

Cuma Buluşmalarını sürdüren Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Büyüksinan Mahallesi'ni ziyaret ederek Dolapoğlu Camii'nde Cuma Namazı'nın ardından vatandaşlar ve esnaflarla bir araya geldi.

Karatay Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, ilçe teşkilatı mensupları, AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Ukdem ile Karatay Belediyesi Belediye Meclis Üyelerinin de hazır bulunduğu programda vatandaşın ve bölge esnafının Cuma Günü tebrik edildi.

Mevlid Kandili olması dolayısıyla vatandaşa kandil simidinin de ikram edildiği programda bölge esnaflarının ve vatandaşların talepleri dinlenerek birçok konuda istişarelerde bulunuldu.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Cuma Buluşmaları'nın Karatay için güzel bir buluşma vesilesi olduğuna vurgu yaparak "Cuma Günü'nün rahmetine ve bereketine ortak olduğumuz, hemşehrilerimizle hasbihal etme fırsatı bulduğumuz Cuma Buluşmaları programlarımıza devam ediyoruz. Bu tür buluşmalar, hemşehrilerimiz arasındaki kaynaşmasına katkı yaptığına inanıyoruz. Bugün Cuma günü olmasının yanında aynı zamanda Mevlid Kandili. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimin kandilini tebrik ediyorum ve bu güzel gecenin ülkemize, tüm insanlık âlemine sağlık ve esenlikler getirmesi temenni ediyorum" dedi.

AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç de hemşehrilerinin Mevlid Kandili'ni tebrik ederek, şunları kaydetti: "Bu mübarek geceye bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu önemli gecede ellerimizi semaya açalım; insanlığın güzel yarınları için dua edelim. Ben, tüm hemşehrilerimin Mevlid Kandili'ni tebrik ediyorum."

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar