KARATAY BELEDİYE BAŞKANI HASAN KILCA KARATAY İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ


Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, AK Parti Karatay İlçe Teşkilatı Başkanı Mehmet Genç  ve Yönetim Kurulu Üyeleri,  Polis Teşkilatının  174. Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle Karatay ilçe Emniyet Müdürü Mustafa Demirgül'ü   ziyaret etti.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, huzur ve güven ortamının devamlılığını sağlamak için gece gündüz demeden azim ve kararlılıkla çalışan tüm emniyet mensuplarını gayretlerinden dolayı tebrik etti.

Başkan Kılca, Karatay'da kurumlar arası işbirliğinin önemine dikkat çekerek; Karatay Belediyesi tarafından yapımı devam eden Köprübaşı Polis Merkezinin yeni binasının en kısa sürede tamamlanması için çalışmaların sürdüğünü dile getirdi. Başkan Kılca, yaklaşık 6 Milyon TL'ye mal olan Köprübaşı Polis Merkezi'nin 2000 m² alanda bodrum kat dahil 3 katlı olarak inşa edildiğini söyledi. Köprübaşı Polis Merkezinde idari kısımların yanı sıra emniyet mensuplarının faydalanması için sosyal alanlara da yer verildiğini belirten Başkan Hasan Kılca; aktivite ve kondisyon odası, çalışma odası ve çok amaçlı salonun da yer aldığı Köprübaşı Polis Merkezi'nin hayırlı olmasını diledi.

Karatay ilçe Emniyet Müdürü Mustafa Demirgül, Başkan Kılca'nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; kendilerine yeni görevlerinde başarılar diledi. Mustafa Demirgül, Karatay'ın güvenli ve huzurlu bir ilçe olması için hummalı bir çalışma temposu içerisinde olduklarını belirterek; Karatay Belediyesi'ne de katkılarından dolayı teşekkür etti.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar