YENİ YILA BİRLİKTE GİRDİLER


Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven ve eşleri İlkay Özgüven 2018 yılının son gününde Vasfiye Ergin Huzurevi'nin sakinleriyle bir araya geldi, sonrasında Ereğli Kaymakamı Hayrettin Çiftçi'nin de katılımıyla Ereğli Aydos, Kiraz, İvriz Çocuk Evlerinde kalan çocuklarla yeni yıla birlikte girdiler.

Duygu ve düşüncelerini dile getiren Başkan Özgüven: "Acısıyla, tatlısıyla koskoca bir yılı daha geride bıraktık. Belediye olarak hizmetlerle dolu bir yıl geçirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Göreve geldiğimiz günden bu yana alt yapıdan üst yapıya, fiziki yatırımlardan sosyal ve kültürel hizmetlere kadar birçok alanda önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Tüm bunların yanında insani vazifelerimizi hiç unutmadık. Vatandaşlarımızdan kopmadan her daim onlarla kucaklaşarak, istişare halinde bulunarak şehrimizi birlikte yönettik" ifadelerini kullandı.

Özgüven: "Sadece bir günden ibaret olan yılbaşı akşamının ancak onlarla bir değer kazanacağının bilincindeyiz. Bu anlamda 2019 yılına saatler kala Vasfiye Ergin Huzurevimizde yeni yıl pastamızı büyüklerimizle kestik daha sonrasında Kaymakamımızın da katılımlarıyla Çocuk Evlerimizde kalan yavrularımızla bir araya gelerek güzel zaman geçirdik. Hayat paylaştıkça daha da anlam kazanır. Onlar bizim en kıymetlilerimiz ve bizler her zaman onların yanındayız. Bütün rekor hizmetlerden, dev projelerden ve yoğun çalışmalardan daha değerlisi onların bir anlık tebessümüdür. Bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha tüm hemşehrilerimizin yeni yılını tebrik ediyor, 2019 yılının sağlık, mutluluk, birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini temenni ediyorum" dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar