BAŞKAN HANÇERLİ VALİ YAKUP CANBOLAT’I UĞURLADI


Valiler Kararnamesi ile Bursa Valiliğine atanan Yakup Canbolat veda ziyaretleri kapsamında Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli'yi ziyaret etti.

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Vali Yakup Canbolat'ın Konya'da pek çok önemli eserde imzası olduğunu dile getirerek; Konya'da kurumlar arası işbirliğine verdiği büyük destek neticesinde 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu, Kızılay Konya Bölge Kan Merkezi gibi pek çok değerin Konya'ya kazandırılmasında pekiştirici rol oynadığını belirtti. Başkan Hançerli, Vali Yakup Canpolat'a teşekkürlerini sundu.

Vali Yakup Canpolat, Konya'nın kendisi için çok büyük önem taşıdığını belirterek; Konya'nın manevi iklimi ve kültürü ile ülkemizin temel taşı olduğunu söyledi. Karatay Belediyesi'nin eğitim, sağlık ve sosyal alanlar örnek çalışmalar gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Kurumlar arası işbirliğinin en güzel yaşandığı kentlerden birinin Konya olduğunu vurgulayan Vali Yakup Canbolat, Karatay'ın da Konya'da ayrı bir yere sahip olduğunu dile getirdi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar