GENÇ DEĞİRMEN KADINLARI UNUTMADIKonya'da Perla Medya tarafından ilk defa 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel Genç Değirmen Makineleri A.Ş. firmasına reklam filmi çekildi.

 

Dünya Kadınlar Gününe özel  olarak  3 dilde hazırlanan ,yaklaşık 40 ülkede yayınlanan reklam filmi milyonlarca kişi tarafından izlenerek büyük beğeni topladı.

 

"FARKINDALIK YARATMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

 

Konya'da bir ilk olma özelliğini taşıyan reklam filmi ile ilgili açıklama yapan Genç Değirmen Makineleri A.Ş. Genel Müdürü Kerim Selek, firma olarak her daim kadınların yanında olduklarını vurguladı. Selek, "Bünyemizin bütün birimlerde kadın personel istihdam etmekteyiz. Kadınlarımızın çalışma azimleri ve dokunuşları firmamızın büyümesinde büyük pay sahibidir. Kadınlara verdiğimiz değeri bu filmle taçlandırmak istedik. Konya'da öncülük ederek böyle bir filmi Perla Medya aracılığı ile güzel bir proje ortaya çıkardık. Çok güzel geri dönüşler aldık. Firmamız bundan sonra da böyle özel günlerle ilgili çalışmaları ve sosyal sorumluluk projeleri ile farkındalık yaratmaya devam edecektir" şeklinde konuştu.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar