KONURER; BASIN DEMOKRATİK TOPLUMLARIN GÜVENCESİDİR


Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında, basının demokratik toplumların  en önemli güvencelerinden bir tanesi olduğunu söyledi.

Doğru, tarafsız, ilkeli ve şeffaf yayıncılık anlayışıyla dünyada ve ülkemizde olup biten olayları sıcağı sıcağına kamuoyuna aktaran yerel ve ulusal basınımız toplumun bilinçlenmesi konusunda önemli bir görevi yerine getirdiğini ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Konurer kişilerin özel hayatlarına saygıyı, kişisel hak ve özgürlükleri temel alarak çalışmalarını yürüten basınımız demokratik toplumların  en önemli güvencelerinden biridir dedi.

Toplumu bilgilendiren doğru ve gerçek haberlerle görsel ve yazılı olarak görevini yerine getiren basın mensuplarımız meslek ilkelerine uyarak tarafsız habercilik anlayışıyla çalışmayı kendilerine ilke edinerek ve zorluklar karşısında yılmadan mücadele ederek görevlerini en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisindedir diyen Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer,  yerel ve ulusal basınımızın değerli temsilcileri mesleki görevlerini en iyi şekilde yerine getirebilmek için canlarını hiçe sayarak görevlerini özverili bir şekilde yapmaktadırlar. Hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yerini alan basın sektörünün yaptığı haberler halkın haber alma özgürlüğüne katkı sağlayarak bilinçli toplumların oluşmasına vesile olmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle kamuoyunun bilgilenmesi hususunda yerel ve ulusal alanda görev yapan yazılı ve görsel basınımızın tüm mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutlarım. Görevi başında hayata veda eden basın şehitlerimize Allah'tan rahmet, çalışan gazetecilerimize de görevlerinde başarılar dilerim dedi.  

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar