FOTOĞRAFLARLA 15 TEMMUZ 2016


Ereğli Belediyesi 14 Temmuz 2017 Cuma günü 15 Temmuz'un fotoğraflarla anlatıldığı bir sergi düzenliyor. Yunus Emre Meydanı 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı'nda saat 14.00'te açılacak.


Canlı olarak yaşadığımız 15 Temmuz'u fotoğraflarla anlatmak istediklerini belirten Başkan Özgüven: "15 Temmuz Türk Milleti'nin tarihinde yaşamış olduğu en alçak saldırıdır. Çünkü o gece milletimiz kendi tanklarının önünde durdu, kendi uçaklarından atılan mermilere siper oldu, gökteki yıldızları gasp edip omzuna takan hain askerlerinin karşısında durdu. Hiçbir ülke böyle bir hainlik görmedi, FETÖ terör örgütünün içerde ve dışarıda bulunan uzantılarının hain darbe girişimleri milletimiz tarafından bertaraf edildi. 

Necip milletimiz dünyaya ibret olacak destansı bir zafere imza attı. Ereğli Belediyesi olarak o geceyi bir de fotoğraflarla anlatmak istedik ve 15 Temmuz'u anlatan fotoğrafları siz değerli halkımıza sunacağız. Cuma günü Yunus Emre Meydanı 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı'nda yapacağımız sergiye tüm halkımız davetlidir." dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar