PUL SERGİSİ KONYA LİSESİ AÇILDI


"PULLARIN İZİNDE GEÇMİŞİMİZ"

Konya Lisesi ve Konya PTT Başmüdürlüğünün işbirliğiyle organize edilen " "Pulların İzinde Geçmişimiz "Pul, Zarf, Kartpostal, Fotoğraf sergisi Meram Kaymakamı Resul Çelik, Konya PTT Başmüdürü Akın Akıncı, Konya protokol üyeleri ile Konya lisesi öğrenci ve mezunlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Serginin açılış konuşmasını yapan Konya Lisesi Müdürü Zübeyir Yavuz " Türkiye'de ilk defa okulumuz "Pulların İzinde Geçmişimiz" konulu bir proje çalışması sonrası Pul sergisini açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Proje pul sergimizde öğrenci kayıtları sırasında alınmış olan geçmiş yıllara ait kullanım süresi geçmiş pulların, zarfların ve konya lisesine ait kartpostalların yer almaktadır.

 PTT Konya Başmüdürü Akın Akıncı, Müdür Yardımcısı Mustafa Çalışkan'a projemize verdikleri önem ve materyal destekleri için teşekkür ediyorum."dedi

Protokol konuşmalarının ardından Asırlık çınar 128 yaşında Konya Lisesi için yaptırılan Pul için açılan fotoğraf yarışmasında dereceye giren öğrencilere Konya PPT Başmdürülüğünce ödüller verildi.

Öğrencilere ödüllerini Meram Kaymakamı Resul Çelik, Konya PTT Başmüdürü Akın Akıncı, Müdür yardımcıları ve protokol üyeleri verdi.

Ödül töreninin ardından "Pulların İzinde Geçmişimiz" konulu Pul, Zarf, Kartpostal ve fotoğraf sergisi Meram Kaymakamı Resul Çelik ve protokol üyelerinin kurdeleyi kesmesiyle açıldı.

Konya Lisesi- PTT Konya Başmüdürlüğünce ortaklaşa organize edilen"Pulların İzinde Geçmişimiz" konulu Pul sergisi iki gün Okul fuaye salonunda açık kalacak.

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar