EMEKÇİ KARDEŞLERİMİZİN 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI KUTLU OLSUN


AK Parti Seydişehir ilçe başkanı Mustafa Konurer 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

İlçe Başkanı Konurer yayımladığı kutlama mesajında; Alın terini emeğe dönüştüren, ülkemizin gelişmesinde, ekonomimizin kalkınmasında büyük bir paya sahip olan işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs işçi bayramı hak arayışlarının haklı mücadelesini temsil etmektedir.

Bakmakla yükümlü oldukları aile fertlerine helal kazanç götürebilmek için canla başla çalışan emekçilerimiz topluma faydalı olacak işler yaparak ülkemizin gelişmesi adına kutsal bir görevi yerine getirmektedirler. Hadis-i Şerif'inde ''işçinin hakkını alın teri kurumadan veriniz'' diyen Peygamber Efendimizin (s.a.v) emeğin ne denli önemli olduğunu ve emeğe karşılık gelen hakkın biran evvel verilmesi gerektiğini anlatan sözüne riayet etmek O'nun ümmeti olan tüm insanların en büyük görevidir.

Huzur ve barış ortamına ihtiyaç duyduğumuz bir dönemde işçi bayramının kardeşlik ve dayanışmanın hâkim olduğu bir hava içerisinde kutlanacağı inancıyla, başta Seydişehir'imizde çalışan işçilerimiz ve emekçi kardeşlerimiz olmak üzere tüm çalışanlarımızın 1 Mayıs işçi bayramlarını kutlar, aileleriyle birlikte sağlık huzur ve mutluluk dolu günler dilerim.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar