Konyalı Yazarlar Okurlarıyla Buluştu


Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesinin yerel yazar üyeleri Kulesite'de okuyucularıyla buluştu. Konya Büyükşehir Belediyesi'nin de katkılarıyla 2 Nisan Pazar günü(bugün) saat 14.30'dan itibaren Konyalı Yazarlar okuyucularıyla sohbet edip kitaplarını imzaladılar.

Bir konuşma yapan TYB Konya Şubesi Başkanı Prof. Dr. Hayri Erten; 53. Kütüphaneler Haftası münasebetiyle Konya'nın yerel yazarlarını Konya halkı ile buluşturmayı amaçladıklarını ifade ederek "Okuyucularımızı sanal dünyanın alışkanlıklarından gerçek dünyaya çekmek istedik. Gelenekselleşen Yazarlar Buluşması'nın bu yıl yedincisini gerçekleştiriyoruz. Yazarın, kitabın ve kütüphanenin yerini hiçbir şey dolduramaz. Güzelliklere vesile olması temennisiyle Konya halkına ve yazarlarımıza hayırlı olsun."dedi

Üç saat süren etkinliğe yazarlar Cemil Paslı, Duran Çetin, Ömer Lütfi Ersöz, Hüzeyme Yeşim Koçak, Melahat Ürkmez, Ayşe Ünüvar, Kazım Öztürk, Hatice Tekin, Havva Nur Kepir, Lütfi Şahin, Saliha Değirmenci Yavaş, Abdil Mert, Celalettin Koz, Şener İşleyen, Abdurrahim Küçük ve Dilek Ülvan Yılmaz katıldı.


Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar