İL EMNİYET MÜDÜRÜNDEN BAŞKAN ALTAY’A ZİYARET


​Konya İl Emniyet Müdürü Şükrü Yaman, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ı ziyaret etti.

Konya İl Emniyet Müdürü Şükrü Yaman, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ı ziyaret etti. Ziyarette Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, İl Emniyet Müdürü Yaman'a, Selçuklu Belediyesi tarafından yürütülen belediyecilik çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.

 

Yaman'a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Başkan Altay," Konya bir huzur ve hoşgörü şehri. Bu ünvanı şehre kazandıran en önemli unsurlardan birisi de Emniyetimizin yaptığı başarılı çalışmalar. İl Emniyet Müdürümüzün şahsında şehrin huzur ve asayişinin sağlanması noktasında özveriyle çalışan tüm emniyet personeline teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

 

Konya'nın Hz Mevlana şehri, huzur şehri olduğunu söyleyen İl Emniyet Müdürü Yaman," Konya ticari, sosyal, kültürel ve eğitim hayatı ile Türkiye'nin en büyük şehirlerinden biri. Emniyet teşkilatı olarak biz de Konya'nın huzuruna huzur katmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Misafirperverliklerinden dolayı Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'a teşekkür ediyorum" dedi.

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar