Başkomutanımız Gibi Dik Duracağız


​Milli irade nöbetinin 26. gününde Mevlana Meydanı'nda binlerce kişiye seslenen Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gibi dik duruş sergileyerek, bütün dünyaya milletin ne olduğunu göstereceklerini söyledi.

Konya, milli irade nöbetinin 26. gününde de Mevlana Meydanı'nı hınca hınç doldurarak, darbecilere karşı sergilediği dik duruşu göstermeye devam etti.

Meydanda 26 gündür Konyalılarla birlikte nöbet tutan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gibi dik duruş sergileyerek, bütün dünyaya milletin ne olduğunu göstereceklerini söyledi.

Meydanı dolduran kalabalığa seslenen Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Fetö'cü teröristlerin hürriyetimize, Cumhurbaşkanımıza, milli iradeye kast ettiğini, milletin ise bu saldırılar karşısında vatanına, hürriyetine sahip çıkarak cesur bir duruş sergilediğini söyledi.

Milleti meydanlara toplayanın vatan ve hürriyet duygusu, hak ve adaleti, bayrağımızı yükseklerde tutma duygusu olduğunu kaydeden Başkan Akyürek, "Millete zulmetmek isteyenlerin bu duygularını sinelerinde bırakarak, milleti tanımayanlara milletin ne olduğunu göstereceğiz. Darbecilere karşı Recep Tayyip Erdoğan gibi bir duruşla, liderimiz, Cumhurbaşkanımız gibi bir duruşla bundan sonra da dik durmaya devam edeceğiz inşallah. Görevimiz ağır, sorumluluklarımız fazla. Bundan sonra bir yapmışsak 10 yapacağız, 10 çalışmışsak 100 çalışacağız ve bu soysuzlara meydanı asla bir daha bırakmayacağız. Bu kararlılıkla yola devam edelim. 15 Temmuz yeniden büyük Türkiye yürüyüşünde bir milattır. Yeni bir kilometre taşıdır. Cenab-ı Hak lider ülke Türkiye idealine kavuştuğumuzu bizlere göstersin" dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar