Rasyonel Haber 7 yaşında


​Yayın hayatına başladığı günden buyana sektöre birçok yeniliklerini getiren Rasyonel Haber 7. yılını kutluyor. 7. yıl dolayısıyla gazetemize ziyaretler devam ediyor.

 

Anadolu'da yazılı basın alanında önemli bir mihenk taşı olan gazetemiz Rasyonel Haber, 7. yılını geride bıraktı. Yayın hayıtına başladığı günden buyana şehrin birçok sorununa neşter vuran, çözüm üreten gazetemiz, doğru, tarafsız, objektif yayıncılıktan taviz vermeden yaptığı yenilikler ile sektörde de öncülük yapmaya devam ediyor.

 

Kuruluşumuzun 7. yıl dönümü dolayısıyla Gazetemiz Kurucusu Sadrettin Soranlar'ı ziyarette bulunan Basın İlan Kurumu Konya İl Müdürü Özden Konur, Anadolu basının önemine dikkat çekerek, "Rasyonel Haber Gazetemize yayın hayatında başarılar diliyorum" dedi.

 

Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Topbaş da ziyarette Anadolu Basının bütün zorluklara rağmen yayın hayatına devam etmesinin gurur verici olduğunun altını çizdi. Özdemir "Kurtuluş Savaşı'nda önemli bir rol üstlenen Anadolu Basını bugün yine güçlü ve objektif yayıncılık anlayışı ile yayınlarına devam ediyor" diye konuştu.

Konya Basın Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tatlısu ve Kon tv Genel Yayın Yönetmeni Nurettin Bay'da gazetemizi ziyaret ederek, kurucumuz Sadrettin Soranlar ile bir süre sohbet etti.

Ziyarette konuşan Konsey Başkanı Mustafa Tatlısu, 7 yıldır yayın hayatına devam eden Rasyonel Haber'e uzun başarı dolu yıllar temennisinde bulundu.

 

Konya Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Derneği (KONTİMDER) Kurumsal İlişkiler Başkanı ve MUSİAD Konya Şube DEİK Üyesi Alper İnan da gazetemizi ziyaret ederek, yayın hayatında başarılar diledi.

 

Selçuklu Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ali Düz de Gazetemizi ziyaret ederek, Gazetemiz Kurucusu Sadrettin Soranlar ile görüştü. Düz, Konya basının her zaman şehre hizmet ettiğini belirterek, "Rasyonel Haber Gazetemize yayın hayatında başarılar diliyorum" dedi.

Meram Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Önder Çiftçi'de gazetemizi ziyaret ederek, başarı dileklerinde bulundu.

 

Dedeman Otel Satış Müdürü Fatih Kocagüzel, Genel Müdür Asistanı Özlem Özince, Burçak Basın Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Dündar, TEYAD Müdürü Mehmet Emin Tekpınar, MHP il Kadın Kolları Başkanı Emine Abalı, Pankobirlik Basın ve Halkla İlişkiler Danışmanı Necati Batı, Medyavuz Yönetim Kurulu Başkanı Konya Reklamcılar Derneği Başkanı Osman Yavuz, Merhaba Gazetesi İşletme Müdürü Rıfat Tangut, Gazeteci Mevlüt Bayram, Murat Dönmez, Abbas Öztürk, Zeliha Bozdemir, Çiğdem Tanrıverdi Kurut, İş adamı Ferhat Gider, Bahri Dağdaş basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Alaaddin Aladağ, Cesur Tarım sahibi İşadamı Hasan Korkmaz'da gazetemizi ziyaret ederek, Gazetemiz Kurucusu Sadrettin Soranlar'a başarı diledi.

 

Gazetemiz Kurucusu Sadrettin Soranlar, "7 yıldır yayın hayatımıza aralıksız devam ediyoruz. Anadolu da yayın yapmak, bizleri her zaman onurlandırmıştır. Doğru, tarafsız, objektif yayıncılık anlayışımız ile bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra taviz vermeden yayınlarımıza devam edeceği" dedi.  

Ülkenin bütünlüğüne, milli birliğimize ve değerlerimize her zaman saygılı olmaya söz verdik diyen Soranlar, "Gazetemizin 7. kuruluş yıldönümü dolayısıyla gerek ziyaretimize gelen, telgraf gönderen, çiçek gönderen ve gerekse sosyal medya üzerinden tebriklerini ileten tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar