Çakar ailesinin mutlu günü


​Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Konya Şube Başkanı Mustafa Çakar'ın oğlu Yusuf erkekliğe ilk adımı attı. Gerçekleştirilen sünnet düğününde Çakar'ı, sevdikleri yalnız bırakmadı

 

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Konya Şube Başkanı Mustafa Çakar'ın oğlu Yusuf Çakar sünnet olarak erkekliğe ilk adımı attı. Çakar ailesini mutlu günlerinde sevdikleri yalnız bırakmadı. 


Düğüne Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya İl Başkanı Murat Çiçek ve Yönetimi, MHP Meram İlçe Başkanı İbrahim Ay ve Yönetimi, MHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Korkmaz, Kamu-Sen'e bağlı sendika temsilcileri ve yönetimleri, Ülkü Ocakları Konya İl Başkanı Mehmet Erkin ve Yönetimi, Ülkücü İşçiler Derneği Konya İl Başkanı Oğuzhan Yıldırım ve Yönetimi, MHP eski il başkanları ile MHP camiasından bir çok isim katılarak, Çakar ailesinin mutlu gününe tanıklık etti. 


Sünnet düğününde, düğünün gerçekleştirildiği Sulutas Köyü'ne kadar oluşturulan konvoyla gidildi. Konvoydaki araçlara asılan Türk bayrakları renkli görüntüler oluşturuldu. Düğünde Konya'nın geleneksel düğün pilavı ikram edildi. Oğlunun erkekliğe ilk adımı atmasından dolayı heyecanlı olduğu görünen Mustafa Çakar, davetlilere tek tek ilgilenerek mutlu günlerinde yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti. 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar