Gelin adayları düğün takısı olarak Pırlanta tercih etmekte

Her kadının düğünü için gelinliğinden takı modeline, gelin çiçeklerinden ayakkabısına kadar olan her ayrıntının birbiri ile uyumlu olmasını ister. Bunun için uygun gelinlik modeline göre düğün takıları tercih ederken, gelinlik takılarıyla oluşturmuş olduğu bütünlüğü evlilik 'e atacağı ilk adım için en uygun saç modeli ile tamamlar.

Gelinlikle takıların uyumu, gelin hanımları için daha ön planda yer almaktadır. Nedeni tüm gözlerin gelinin üzerinde olmasından kaynaklıdır. Bu gibi ilgiler haliyle özellikle gelin adaylarının da bu ayrıntılara dikkat etmesini sağlamaktadır.

Gelin adayları için bir çoğu düğün takıcı olarak Pırlanta tercih etmektedir. Çünkü pırlantanın vermiş olduğu zarafeti her daim farklı gelinlik modellerinde uyum gösterebilmesidir. Sizinde düğün takısı tercihinizi pırlantalardan yana kullanacaksanız, dikkat etmeniz gereken bir takım hususlar vardır. Gelinlik modeline uygun olarak takı seçimi yapılmalıdır. Gelinlik modelinin oldukça gösterişli olduğu bir modelse, bu noktada gösterişli olan takılardan uzak durmanızda fayda vardır.


Bir arada kullanılan bu kadar fazla gösterişlik sizi rüküş gösterebilmektedir. Bu şekilde daha şık olacağınızı düşünürken, ani bir şekilde ters etki yapabilir. Tüm bu noktaları göz önünde bulundurursak, düğün takısı için sade pırlanta seçimleri tercih edilmesi en uygundur. Bu tercihi yaparken bir takım önemli olan püf noktalar vardır. Örnek; Beyaz gelinlik modeli için, her beyaz aynı renk değerine eş değer değildir. Her beyaz gelinliğine ait farklı tonları mevcuttur. Bu sebeple pırlanta kolye alışverişini gerçekleştirirken, gelinliğiniz ile uyumlu bir parça seçmenizde fayda olacaktır. Buna uygun tektaş pırlanta kullanarak bir takım haline getirebilir, konbineleri bir bütün olarak kullanmanızda fayda olacaktır.


Önemli Bilgi: Gelinlik modeli uygun, takı seçimleri yaparken lüks olsun diye bakmamalı, tamamen gelinliğinize uygun olan takı setlerini tercih etmelisiniz. Aksi takdirde, seçmiş olduğunuz takılar gelinliğin arka planında kalarak, zarafeti yerine fark edilmemesini sağlayabilirsiniz.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar