KONTV’DE YENİ DÖNEM BAŞLIYOR


​"Milletin Kanalı Kontv" 44'üncü yayın dönemini 10 Ekim'de başlatıyor. Doğru haberciliğin adresi olan Kontv, bu dönemde beğeniyle izlenecek yeni yapımları izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanıyor. Konya merkezli bir dünya kanalı olma hedefinde ilerleyen Kontv, yeniliklerini, aylar süren bir çalışmanın ürünü olarak izleyicisinin beğenisine sunuyor.

 

Kontv ekranı, 10 Ekim'den itibaren önemli oranda değişiyor. Bahar-yaz yayın dönemi ve Ramazan yayın döneminde olduğu gibi, sonbahar-kış yayın döneminde de başarılı bir performans sergilemek için büyük çaba harcandı.

 

-24 SAAT AİLECEK İZLENEBİLEN YAYIN

 

Kontv, 10 Ekim'de başlayıp Haziran 2015'e kadar devam edecek olan 44'üncü yayın döneminde, yüzlerce kanal arasında farklılığını ortaya koyacak; çocukları ve gençleri korumak, Türk aile yapısına uygun yayın yapmak gibi önemli bir misyonu yerine getirmeye devam edecek. Günün 24 saati ailecek izlenebilen yayınlar üretmek için çaba harcayan Kontv, tecrübeli kadrolarla yeni yayın döneminde hissedilir değişiklikler yapacak. Yayın içeriğinin yüzde 70'inden fazlasını kendisi üreten Kontv, hem ekran yüzlerinde hem de program yapısında ciddi değişim gerçekleştirecek. Devam eden ve büyük ilgi gören programların yanı sıra "Ekmek Parası" , "Stüdyo KonyaFm", "Şehir Meclisi" , "Turizm Rehberi" ve "Yeni Sözler" ilk kez izleyiciyle buluşacak. Ayrıca yeni dönemde dizi ve sinema kuşağı da ekranlarda yer bulacak.

 

-HEDEF: KONYA MERKEZLİ BİR DÜNYA KANALI OLMAK

 

Doğru ve hızlı haberciliğiyle "Kontv Söylediyse Doğrudur" sloganından taviz vermeden, Konya merkezli bir dünya kanalı olma hedefine kararlı adımlarla yürüyen Kontv, 44'üncü yeni yayın dönemiyle bulunduğu noktadan daha ileriyi hedefliyor. Bu vesile ile eleştiri ve tavsiyeleriyle bize güç katan izleyicilerimize bir kez daha şükranlarımızı sunuyor, teşekkür ediyoruz.

 

 

 

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar